Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (V903) 185/60 R16 86H

Yokohama

Yokohama W.drive (V903)185/60 R16 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814841034
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  82,2 €

Цена по парче

82,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот