Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (V903) 155/65 R14 75T

Yokohama

Yokohama W.drive (V903)155/65 R14 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814911973
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  79,4 €

Цена по парче

79,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот