Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (V902B) 255/55 R18 109V

Yokohama

Yokohama W.drive (V902B)255/55 R18 109V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814751678
ЕУ Етикета:
F
C
74 dB

Највисока цена:  1.371,1 €

Цена по парче

1.371,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот