Споредете до 4 продукти:

Yokohama W.drive (V902A) ZPS 225/45 R17 91H

Yokohama

Yokohama W.drive (V902A) ZPS225/45 R17 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
4968814759780
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  162 €

Цена по парче

162 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,71 €

Назад кон врвот