Споредете до 4 продукти:

Yokohama S71B 175/65 R15 84T

Yokohama

Yokohama S71B175/65 R15 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
4968814757960
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  66,3 €

Цена по парче

66,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот