Споредете до 4 продукти:

Yokohama S.drive AS01 195/40 R17 81W

Yokohama S.drive AS01
Yokohama S.drive AS01
Yokohama

Yokohama S.drive AS01195/40 R17 81W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
195
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814724443
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
74 dB

Највисока цена:  135,4 €

Цена по парче

135,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот