Споредете до 4 продукти:

Yokohama PARADA Spec-X (PA02) 305/45 R22 118V

Yokohama

Yokohama PARADA Spec-X (PA02)305/45 R22 118V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
305
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
118
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814999520
ЕУ Етикета:
D
B
74 dB

Највисока цена:  295,2 €

Цена по парче

295,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,25 €

Назад кон врвот