Споредете до 4 продукти:

Yokohama PARADA Spec-X (PA02) 285/40 R22 110V

Yokohama

Yokohama PARADA Spec-X (PA02)285/40 R22 110V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
285
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814749965
ЕУ Етикета:
D
B
74 dB

Највисока цена:  278,9 €

Цена по парче

278,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот