Споредете до 4 продукти:

Yokohama PARADA Spec-X (PA02) 255/50 R20 109V

Yokohama

Yokohama PARADA Spec-X (PA02)255/50 R20 109V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814999544
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  316,8 €

Цена по парче

316,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот