Споредете до 4 продукти:

Yokohama GT Special Classic Y350 165/80 R15 87H

Yokohama

Yokohama GT Special Classic Y350165/80 R15 87H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Yokohama
Ширина:
165
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814982157
ЕУ Етикета:
D
D
67 dB

Највисока цена:  171,2 €

Цена по парче

171,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,29 €

Назад кон врвот