Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar X-CV (G057) 295/40 R20 110W

Yokohama

Yokohama Geolandar X-CV (G057)295/40 R20 110W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
295
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
W
EAN:
4548515008853
ЕУ Етикета:
D
B
74 dB

Највисока цена:  291,5 €

Цена по парче

291,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,58 €

Назад кон врвот