Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar X-CV (G057) 265/45 R21 104W

Yokohama

Yokohama Geolandar X-CV (G057)265/45 R21 104W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
265
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814962272
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  261,2 €

Цена по парче

261,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,25 €

Назад кон врвот