Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar X-CV (G057) 265/40 R22 106W

Yokohama

Yokohama Geolandar X-CV (G057)265/40 R22 106W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
265
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814962326
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  258,9 €

Цена по парче

258,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот