Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar X-CV (G057) 255/55 R19 111W

Yokohama

Yokohama Geolandar X-CV (G057)255/55 R19 111W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814962159
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  169,5 €

Цена по парче

169,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,8 €

Назад кон врвот