Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar SUV (G055) 225/60 R17 99H

Yokohama

Yokohama Geolandar SUV (G055)225/60 R17 99H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814816889
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  146,1 €

Цена по парче

146,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот