Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar M/T (G003) 30x9.50 R15 104Q

Yokohama

Yokohama Geolandar M/T (G003)30x9.50 R15 104Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
30x9.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
Q
EAN:
4968814938246

Највисока цена:  177,3 €

Цена по парче

177,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,46 €

Назад кон врвот