Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar M/T (G003) 305/55 R20 121/118Q

Yokohama

Yokohama Geolandar M/T (G003)305/55 R20 121/118Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
305
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
121/118
Индекс на брзина:
Q
EAN:
4968814932831

Највисока цена:  353,6 €

Цена по парче

353,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,58 €

Назад кон врвот