Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar M/T (G003) 215/75 R15 100/97Q

Yokohama

Yokohama Geolandar M/T (G003)215/75 R15 100/97Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
100/97
Индекс на брзина:
Q
EAN:
4968814938260

Највисока цена:  157,2 €

Цена по парче

157,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот