Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar I/TS (G073) 295/45 R20 114Q

Yokohama

Yokohama Geolandar I/TS (G073)295/45 R20 114Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
295
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
Q
EAN:
4968814787820
ЕУ Етикета:
F
E
73 dB

Највисока цена:  295,7 €

Цена по парче

295,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,25 €

Назад кон врвот