Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar I/TS (G073) 255/60 R17 106Q

Yokohama

Yokohama Geolandar I/TS (G073)255/60 R17 106Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
255
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
Q
EAN:
4968814804336
ЕУ Етикета:
F
E
73 dB

Највисока цена:  186,2 €

Цена по парче

186,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,25 €

Назад кон врвот