Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar I/TS (G073) 215/60 R17 96Q

Yokohama

Yokohama Geolandar I/TS (G073)215/60 R17 96Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Q
EAN:
4968814802486
ЕУ Етикета:
F
E
72 dB

Највисока цена:  157,9 €

Цена по парче

157,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,63 €

Назад кон врвот