Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar H/T (G056) 31x10.50 R15 109S

Yokohama

Yokohama Geolandar H/T (G056)31x10.50 R15 109S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
31x10.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
S
EAN:
4968814883522
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  158,5 €

Цена по парче

158,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот