Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar H/T (G056) 285/50 R20 112V

Yokohama

Yokohama Geolandar H/T (G056)285/50 R20 112V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
285
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814876876
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена:  239,1 €

Цена по парче

239,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот