Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar H/T (G056) 265/75 R16 116H

Yokohama

Yokohama Geolandar H/T (G056)265/75 R16 116H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
265
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814874483
ЕУ Етикета:
D
D
70 dB

Највисока цена:  171,4 €

Цена по парче

171,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,98 €

Назад кон врвот