Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar H/T (G056) 265/55 R19 109V

Yokohama

Yokohama Geolandar H/T (G056)265/55 R19 109V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
265
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814967567
ЕУ Етикета:
D
D
71 dB

Највисока цена:  305,4 €

Цена по парче

305,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  15,72 €

Назад кон врвот