Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar H/T (G056) 245/60 R20 107H

Yokohama

Yokohama Geolandar H/T (G056)245/60 R20 107H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
245
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814885120
ЕУ Етикета:
D
D
70 dB

Највисока цена:  236 €

Цена по парче

236 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,25 €

Назад кон врвот