Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar (G91AV) 225/65 R17 102H

Yokohama

Yokohama Geolandar (G91AV)225/65 R17 102H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814817237
ЕУ Етикета:
C
D
71 dB

Највисока цена:  126,2 €

Цена по парче

126,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,29 €

Назад кон врвот