Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar (G902) 265/65 R17 112H

Yokohama

Yokohama Geolandar (G902)265/65 R17 112H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
265
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814691653
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  156,4 €

Цена по парче

156,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,8 €

Назад кон врвот