Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar CV G058 235/50 R18 97V

Yokohama

Yokohama Geolandar CV G058235/50 R18 97V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814988456
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  132,4 €

Цена по парче

132,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот