Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar CV G058 225/70 R16 103H

Yokohama

Yokohama Geolandar CV G058225/70 R16 103H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814988678
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  123,3 €

Цена по парче

123,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот