Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar CV G058 215/65 R17 99H

Yokohama

Yokohama Geolandar CV G058215/65 R17 99H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814988722
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  129,6 €

Цена по парче

129,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот