Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar A/T (G015) 285/45 R22 114H

Yokohama

Yokohama Geolandar A/T (G015)285/45 R22 114H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
285
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814923044
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  288,2 €

Цена по парче

288,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,8 €

Назад кон врвот