Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar A/T (G015) 265/65 R18 114H

Yokohama

Yokohama Geolandar A/T (G015)265/65 R18 114H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
265
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814903992
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  229,6 €

Цена по парче

229,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот