Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar A/T (G015) 255/65 R17 114H

Yokohama

Yokohama Geolandar A/T (G015)255/65 R17 114H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
255
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814904302
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  161,4 €

Цена по парче

161,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,07 €

Назад кон врвот