Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar A/T (G015) 245/75 R16 120/116S

Yokohama

Yokohama Geolandar A/T (G015)245/75 R16 120/116S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
245
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
120/116
Индекс на брзина:
S
EAN:
4968814884864
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  164,8 €

Цена по парче

164,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,8 €

Назад кон врвот