Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar A/T (G015) 245/65 R17 111H

Yokohama

Yokohama Geolandar A/T (G015)245/65 R17 111H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
245
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814904289
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  165,6 €

Цена по парче

165,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот