Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar A/T (G015) 225/60 R18 104H

Yokohama

Yokohama Geolandar A/T (G015)225/60 R18 104H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814995980
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  123,8 €

Цена по парче

123,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот