Споредете до 4 продукти:

Yokohama Geolandar A/T (G015) 175/80 R15 90S

Yokohama

Yokohama Geolandar A/T (G015)175/80 R15 90S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
175
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
S
EAN:
4968814922900
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  94,3 €

Цена по парче

94,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот