Споредете до 4 продукти:

Yokohama dB decibel E70N 215/55 R17 94V

Yokohama

Yokohama dB decibel E70N215/55 R17 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814791285
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  121,9 €

Цена по парче

121,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот