Споредете до 4 продукти:

Yokohama c. drive 2 AC02A 235/50 R18 97V

Yokohama

Yokohama c. drive 2 AC02A235/50 R18 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814905378
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  184 €

Цена по парче

184 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,49 €

Назад кон врвот