Споредете до 4 продукти:

Yokohama c. drive 2 AC02A 225/45 R17 91V

Yokohama

Yokohama c. drive 2 AC02A225/45 R17 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814784348
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  94,2 €

Цена по парче

94,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот