Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-XT (AE61) 235/60 R18 103W

Yokohama

Yokohama BluEarth-XT (AE61)235/60 R18 103W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814990084
ЕУ Етикета:
C
A
68 dB

Највисока цена:  135,1 €

Цена по парче

135,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот