Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-XT (AE61) 235/50 R18 97V

Yokohama

Yokohama BluEarth-XT (AE61)235/50 R18 97V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814990008
ЕУ Етикета:
C
A
68 dB

Највисока цена:  115,1 €

Цена по парче

115,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот