Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-XT (AE61) 225/55 R17 97W

Yokohama

Yokohama BluEarth-XT (AE61)225/55 R17 97W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
W
EAN:
4968814990114
ЕУ Етикета:
C
A
68 dB

Највисока цена:  107,9 €

Цена по парче

107,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот