Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-XT (AE61) 215/50 R18 92V

Yokohama

Yokohama BluEarth-XT (AE61)215/50 R18 92V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814990077
ЕУ Етикета:
C
A
68 dB

Највисока цена:  165,2 €

Цена по парче

165,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот