Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-XT (AE61) 215/50 R17 91V

Yokohama

Yokohama BluEarth-XT (AE61)215/50 R17 91V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
4968814990022
ЕУ Етикета:
C
A
68 dB

Највисока цена:  124,8 €

Цена по парче

124,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот