Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter WY01 225/65 R16 112/110R

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter WY01225/65 R16 112/110R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
R
EAN:
4968814937713
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  169,2 €

Цена по парче

169,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  15,72 €

Назад кон врвот