Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter WY01 215/75 R16 116/114R

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter WY01215/75 R16 116/114R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
116/114
Индекс на брзина:
R
EAN:
4968814937638
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  126,9 €

Цена по парче

126,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,8 €

Назад кон врвот