Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter WY01 195/70 R15 104/102R

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter WY01195/70 R15 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
4968814937768
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  77,6 €

Цена по парче

77,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот