Споредете до 4 продукти:

Yokohama BluEarth-Winter (V906) 205/60 R16 92H

Yokohama

Yokohama BluEarth-Winter (V906)205/60 R16 92H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Yokohama
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
H
EAN:
4968814999162
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  97,6 €

Цена по парче

97,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот